Кошик
Немає відгуків, додати
Влаштування фундаментів, нульових циклів у Львівській обл.
Контакти
ТехБудДизайн
+38096286-81-00
+38095110-68-99
Олег Михайлович Партика
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівКульпарківська,336
Мапа

Влаштування фундаментів, нульових циклів у Львівській обл.

Влаштування фундаментів, нульових циклів у Львівській обл., фото 1
Влаштування фундаментів, нульових циклів у Львівській обл., фото 2Влаштування фундаментів, нульових циклів у Львівській обл., фото 3
  • Послуга

2 635,39 грн./куб.м

Влаштування фундаментів, нульових циклів у Львівській обл.
2 635,39 грн./куб.м
ПослугаВлаштування фундаментів, нульових циклів у Львівській обл.
+38096286-81-00
  • +38095110-68-99
+38096286-81-00
  • +38095110-68-99

Замовлення тільки за телефоном

  • Графік роботи
  • Адреса та контакти

Нульовий цикл – одна з найскладніших частин будівництва! Це цілий комплекс робіт по розробці, ущільненню, переміщенню ґрунту, вирівнюванню ділянок, очищенню території від сміття, підготовці котлованів під фундамент і риття траншей для підведення різних комунікацій до майбутньої будови.

Роботи нульового циклу є першим етапом будь-якого будівництва і складають 20% собівартості всього проекту. Саме тому довіряти їх виконання варто тільки кваліфікованим фахівцям, котрі володіють необхідною матеріально-технічною базою і досвідом.

Ми готові виконати всі необхідні роботи нульового циклу професійно та оперативно, крім цього візьмемося за всі земляні і дренажні роботи, якісно виконаємо водовідведення та гідроізоляцію (рулонну, ПВХ мембрани, мастичну).

Окрім вищеперелічених послуг компанії, ми відливаємо залізобетоні фундаменти, фундаментні плити та плити перекриття, монтуємо фундаментні блоки, виконуємо кладку фундаменту з бутового каменю, а також утеплюємо фундаменти.

Фахівці нашої компанії також здійснюють відливання та забивання пай, відливання та монтаж підпірних стін з залізобетону і габіонів. Також ви можете звернутися до нас, якщо вам потрібні армопояси, колони або облаштування залізобетонних сходів.

Звертайтеся до «ТехБудДизайн», якщо шукаєте якісне виконання за доступною ціною!

Влаштування залізобетонних фундаментів, бутових фундаментів, відливання фундаментних основ. Монтаж фундаментних блоків. Земляні роботи. Дренажні роботи. Гідроізоляція рулонна та мастична. Відливання плит перекриття, армопоясу. Підбір та доставка матеріалів Проектні роботи, конструктивні рішення

facebook twitter
Інформація для замовлення
  • Ціна: 2 635,39 грн./куб.м